szkolenie kosmetyczne poznań

Akademia Urody

Akademia Urody – nauka upiększania

Jesteś właścicielem lub pracownikiem salonu kosmetycznego? Zależy ci na zdobywaniu wiedzy i rozwoju zawodowym? Trafiłeś idealnie!

Nasze doświadczenie w kosmetologii zaowocowało powstaniem szkoły kosmetycznej. Na co dzień pracujemy w gabinecie kosmetycznym, a prowadząc szkolenia dzielimy się naszymi umiejętnościami. Tak właśnie narodziła się Akademia Urody.

Swoją ofertę kierujemy zarówno do właścicieli, jak i do pracowników salonów kosmetycznych. Zależy nam także, by czynne w zawodzie kosmetyczki, które ukończyły już kursy zawodowe, mogły dzięki nam rozwijać się poprzez praktyczne szkolenia z zakresu obsługi najnowszych urządzeń.

Znaczenie innowacji

Zdarza się, że inne dostępne w Poznaniu szkolenia kosmetyczne oparte są na przestarzałych technologiach. Naszym celem nie jest reklama samego sprzętu, a wyjaśnienie klientom zmian na rynku kosmetycznym i pokazanie, jak najnowsza technologia może być wykorzystana w naszym zawodzie – dla dobra i zdrowia twoich klientów! Akademia Urody idzie z duchem czasu! Naszym klientom oferujemy liczne kursy i szkolenia, które pozwolą im na podnoszenie kwalifikacji zawodowych.

Nasi partnerzy

W celu zapewnienia najwyższego poziomu kształcenia pracujemy na znanych w swojej klasie urządzeniach produkowanych w Europie. Współpracujemy z firmami, dzięki którym korzystamy z najlepszego dostępnego na rynku sprzętu. Uczymy jego zastosowania i umożliwiamy jego zakup.

  • Ultraslim – dystrybutor na Polskę urządzenia Criowave i Biostymulacji (ukończone szkolenie dotyczące urządzeń oraz szkolenia innych osób)
  • Novmed – dystrybutor na Polskę urządzeń Green Vac – masaż próżniowy, IPL, Green Cavite Prestige – ultradźwięki, liposukcja ultradźwiękowa (wdrażanie salonów kosmetycznych do pracy ze sprzętem).

Zobacz nasze urządzenia!

Śledzisz zmiany zachodzące w branży kosmetycznej? Wiesz, jakie urządzenia wchodzą na rynek i chcesz abyśmy korzystali z nich podczas szkoleń? Więcej informacji na temat możliwości partnerstwa.

Klienci o nas

Klienci, którzy skorzystali z oferty kursów kosmetycznych dostępnych w poznańskiej Akademii Urody, wracają do nas na kolejne szkolenia i polecają nasze usługi. Doceniają nas za profesjonalizm, co w zawodzie szkoleniowca jest niezwykle cenne. Pragniemy, by osoby korzystające z naszej oferty po zakończonym kursie mogły zdobytą wiedzę wykorzystywać podczas codziennej pracy w swoim gabinecie. Dlatego też cieszą nas opinie, że fachową wiedzę przekazujemy w sposób jasny i przystępny.

Jeśli więc jesteś zainteresowany poszerzaniem swoich umiejętności, przede wszystkim w oparciu o naukę w praktyce, skontaktuj się z nami lub zapoznaj z naszą ofertą.

Chcesz by klientki wracały do twojego gabinetu po kolejne zabiegi?
Z nami poznasz tajniki współczesnej kosmetologii. Kursy kosmetyczne w Akademii Urody są przygotowane specjalnie dla ciebie – zadzwoń już teraz 504 784 560!