Kosmetologia Poznań

Kosmetologia w Poznaniu dla profesjonalistów

Kosmetologia Poznań
Zapraszamy na kursy kosmetyczne! Jeśli jesteś kosmetyczką i chcesz doskonalić swoje umiejętności, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Poznań to znakomite miejsce na podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych w zakresie kosmetologii.

W Akademii Urody dbamy o poszerzanie oferty kursów kosmetycznych. Wiemy, że profesjonalna kosmetologia musi stale się rozwijać. Dlatego dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z innymi.

Naszą ofertę szkoleń kosmetycznych kierujemy do właścicieli i pracowników salonów kosmetycznych. Kursy kosmetyczne, które prowadzimy w Poznaniu, pozwalają naszym klientom zdobyć nowe doświadczenia i podnosić kwalifikacje zawodowe.

W Akademii Urody wykorzystujemy nowoczesne urządzenia, ponieważ wiemy, że kosmetologia to dziedzina, która rozwija się bardzo szybko. Szkolenia kosmetyczne powinny więc sprawić, że będziesz w stanie sprostać oczekiwaniom klientów i klientek. Oferowane przez nas w Poznaniu kursy kosmetyczne obejmują szkolenia indywidualne, które można też łączyć w pakiety.

Poznań. Kosmetologia nigdy nie była tak prosta

W bogatej ofercie tematów kursów kosmetycznychprzygotowanych przez Akademię Urody w Poznaniu znajdują się:

  1. Mikrodermabrazja Diamentowa
  2. Peeling Kawitacyjny z Sonoforezą
  3. Manicure Hybrydowy
  4. Ultradźwięki (kawitacja i liposukcja ultradźwiękowa)
  5. Fala Uderzeniowa
  6. Kriolipoliza
  7. Masaż Próżniowy Twarz i Ciało
  8. Elektrostymulacja
  9. Mikronakłuwanie – Mezoterapia Mikroigłowa
  10. IPL

Zajęcia są prowadzone przez wykwalifikowanych szkoleniowców i składają się z części teoretycznej i praktycznej. Kursy kosmetyczne odbywają się w wyposażonym gabinecie kosmetycznym. Istnieje również możliwość zorganizowania kursu kosmetycznego poza siedzibą firmy w innym gabinecie w Poznaniu. Uczestnicy każdego szkolenia kosmetycznego w Poznaniu otrzymują imienny certyfikat potwierdzający udział oraz zdobyte wiedzę i umiejętności. Certyfikat uprawnia też do wykonywania profesjonalnych zabiegów w gabinetach.

Z najnowszą technologią

Podczas kursów kosmetycznych wykorzystujemy nowoczesne urządzenia, dzięki którym można osiągnąć najlepsze efekty w pracy. Znajomość tych technologii zdecydowanie zwiększa atrakcyjność gabinetu kosmetycznego. Pracujemy na urządzeniach, takich jak: Ultratone, Criowave, Green Flash Exclusive czy Green Cavite Prestige. Dlatego zachęcamy do kontaktu również producentów sprzętu wykorzystywanego w gabinetach kosmetycznych.

Poznań – kursy z zakresu profesjonalnej kosmetologii w Akademii Urody!